Problemen met huur betalen (door Corona)

WonenBreburg gaat graag met u in gesprek als u problemen heeft om uw huur te betalen door de gevolgen van het corona-virus.

Heeft u minder inkomsten door de gevolgen van het Corona-virus? En kunt u hierdoor de huur (bijna) niet meer betalen?

Neem dan contact met ons op via telefoonnummer 088-496 00 00 of emailadres: huurincasso@wonenbreburg.nl.
Wij zoeken dan samen met u naar een oplossing.

Hulp vanuit de regering
Er is ook hulp vanuit de regering. Mogelijk geldt dat ook voor u. Dat geldt bijvoorbeeld als u werkt als ZZP-er of als u een eigen zaak hebt (ondernemer). Als u geen werk (meer) hebt, dan heeft u recht op bijstand. Het kan even duren voordat de maatregelen van het kabinet gaan werken. Daarom bieden wij huurders die tijdelijk de huur niet kunnen betalen, een passende oplossing.

Huurt u een commerciƫle ruimte die dicht moet?
Ook kan het zijn dat u een commerciƫle ruimte huurt van ons, die wegens de corona-maatregelen dicht moet. Ook voor u is er de mogelijkheid te praten over een passende oplossing.
Mail of bel ons via: huurincasso@wonenbreburg.nl of 088 496 00 00.