Tuinen van Genta (Breda)

WonenBreburg heeft in het project Tuinen van Genta in Breda van de VOF Tuinen van Genta 36 sociale huurappartementen afgenomen. Tuinen van Genta is onderdeel van een reeks van ingrijpende transformaties van gebieden rondom het spoor van Breda. Deze voormalige industrielocatie is getransformeerd naar een nieuw stedelijk woongebied. 

Wat is er gebouwd?

Het gebouw bestaat uit 2 geschakelde woonblokken van ieder 3 bouwlagen. De gebouwen zijn op elke etage gekoppeld met een loopburg. Via een galerij aan de achterzijde van beide gebouwen zijn de appartementen ontsloten. Voor beide gebouwen is er één liftinstallatie en een collectieve fietsenstalling voorzien. Er zijn inpandige bergingen aanwezig.

De 3-kamerappartementen zijn ca. 63m2. De appartementen zijn allemaal bestemd voor  1,- en 2 persoonshuishoudens. De appartementen op de begane grond hebben een eigen privé achtertuin. De appartementen op de verdiepingen hebben aan de voorgevel een balkon.

De parkeerplaatsen zijn gelegen in openbaar gebied. Bewoners kunnen (tegen betaling) een parkeervergunning krijgen om hun auto te parkeren. Voor bezoekers geldt betaald parkeren. 

De appartementen zijn gebouwd met duurzaamheidsambitie BENG (Bijna Energie Neutraal Gebouw) en gasloos  (elektrisch koken).

Alle appartementen zijn verhuurd via www.klikvoorwonen.nl.